10 Haziran 2014 Salı

VoiceDuy

VoiceDuy.com Sitesi SesliFlash Alt Yapısı Altına Alınarak Tüm Katılımcı dostlarımıza seviyeli ve düzeyli bir ortam içerisinde Türkiye ve Avrupa bazındaki üyelerimizle Sesli ve görüntülü sohbet imkanı sağlar. VoiceDuy Kanalımız Sesli Duymanın yanı sıra Capcanlı olarak insanların aynı anda hem sesli hemde görüntülü olarak sohbet ettikleri güzel bir paylaşım platformudur. Voice Duy Bununla Kalmadığı gibi Kullanmış olduğu Dünyaca ünlü Google blogger hizmetinin bizlere sunmuş olduğu ücretsiz blog sistemiyle siz değerli Arkadaşlara kendimizi tanıtma fırsatı buluyoruz. Buradan Blogger Sayfasına Teşekkür edemeden geçemicem Arkadaşlar VoiceDuy.com Sesli sohbet'in yanı sıra Aktif olarak Siz kullanıcılarına Müzik Dinletir, Video İzletir, Dizi Fragmanları paylaşır Ve Bununla Kalmayan VoiceDuy Sayfamız SesliFlash.Com Resmi Web Sitemizin Sayesinde Dünya'da yaşanan tüm güncel konuları sizler ile paylaşır.
Sitemiz VoiceDuy.com Adına Açılan FaceBook Sayfamız ile de Sizlere FaceBook Sayfası Üzerinden eklemiş olduğumuz Sohbet Girişi Linki üzerinden de katılabilirsiniz , Bu Arada Facebook Sayfamız üzerinden de Öneri ve Şikayetlerinizi Bizler ile Paylaşabilirsiniz.

FaceBook Hayran Sayfamıza Bağlanmak için https://www.facebook.com/VoiceDuy mavi renkli linke tıklamanız yeterlidir.

VoiceDuy Capcanlı Sesli ve Kameralı sohbet odalarına Dahil olmak içinse Aşağıda Bulunan Bağlantı Resmine tıklayıp Aramıza Katılabilirsiniz.
Saygılarımla; ßîrî$î .!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder